کلید سازی نیاوران

کلید سازی نیاوران

کلید سازی نیاوران ، کلیدسازی ما هم اکنون در محدوده های تهران آماده ارائه خدمات به شما هستند. این خدمات شامل ساخت ریموت پارکینگ ، باز کردن انواع قفل فرمان ، ساخت سوییچ کد دار و معمولی ، باز کردن درب خودروهای ایرانی و خارجی ، باز کردن درب معمولی و ضد سرقت و تعویض مغزی و قفل است. کلیدسازی ما این اطمینان را به شما می دهد که خدمات کلیدسازی را به صورت شبانه روزی توسط کلیدساز حرفه ای و با قیمت مناسب برای شما در مناطق مختلف تهران فراهم نماید. تنها با یک تماس، موتور سواران کلید سازان ما در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر تهران به محل شما اعزام می شوند ، کلید سازی ما با استفاده از دستگاه های حرفه ای خدمات خود را خدمت شما مشتریان گرامی ارائه می دهند و از قدیم گفته اند که کار را باید به کاردان سپرد پرسنل کلید سازی ما با سابقه طولانی و حرفه ای کار شما را سه سوته انجام می دهند.

کلید سازی شبانه روزی نیاوران

کلید سازی شبانه روزی نیاوران ، کلید سازی ما متخصص بازکردن تمامی درب ها می باشد که در ساعات بامداد یعنی ۱۲ شب الی ۶ صبح هم خدمات ارائه می کند، دیگر نگران ماندن در پشت درب های خود نباشید زیرا کلید سازی ما این کار را برای شما بسیار آسان کرده است قفل و مغزی ، درب اتوماتیک و کلید سازی از جمله خدماتی است که قادر به انجام آن هستیم. کلیدسازی ما با موتور به محل شما می آیند تا به صورت فوری مشکل شما را حل کنند. همچنین برای دریافت باتری های اورجینال و اصلی ریموت کنترل خودرو ، گاو صندوق ، انواع درب های چوبی و آهنی و … نیز می توانید با ما تماس بگیرید ، همچنین در صورت نیاز به خدمات کلید سازی کافیست فقط با ما تماس بگیرید.

کلید سازی سیار نیاوران

کلید سازی سیار نیاوران ، کلید سازی سیار در تمام مناطق تهران هستیم. ما با استفاده از بروزترین دستگاه های کلید سازی، کلید های شما را تعمیر و یا تعویض می کنند مهمترین مزیت کلید سازی های سیار این است که در اسرع وقت درب منزل مشتری باشند خوشبختانه کلید سازی ما با استفاده از سریع ترین وسیله های نقلیه درب منزل شما حاضر هستند، خوشبختانه در رزومه کلید سازی ما تا به حال هیچ گونه شکایتی از جانب مشتری نشده و شما می توانید با اطمینان خاطر خدمات کلید سازی خودتان را به کلید سازی ما بسپارید و مهمتر از همه چی این است که پرسنل کلید سازی ما با رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام کرونا و یا بیماری های دیگر کنار شما مشتریان گرامی حاضر هستند.

کلید کد دار خودرو نیاوران

کلید کد دار خودرو نیاوران ، مشتریان عزیز و گرامی دیگر نگران گم کردن کلید ماشین خود نباشید زیرا کلید سازی ما با استفاده از دستگاه های ایتالیایی کد کلید ماشین شما را در می آوردند و به دستگاه خود انتقال می دهند بعد از گذشت ۱۰ دقیقه کلید ماشین شما بدون هیچ عیب و ایرادی آماده می شود و شما می توانید از آن استفاده کنید در ضمن کلیه اتومبیل های تولید داخل از سال ۱۳۸۷ملزم به نصب سیستم ضد سرقت یا ایموبلایزر شدند که در صورت عدم نصب ،خودرو شماره گذاری نخواهد شد که این سیستم را به خاطر امنیت بسیار پایین خودروهای داخلی الزامی کرده اند زیرا اکثر خودروهای تولید داخل به راحتی درب خودرو باز می شود وخیلی راحت تر از آنچه فکر میکنید روشن می شوند.

قفل سازی نیاوران

قفل سازی نیاوران ، اگر برای شما هم این موضوع پیش آمده است که کلید منزل یا خودروی خود را جا گذاشته اید و به افرادی که کلید ساز هستند و یا قفل را باز می کنند دسترسی ندارید، می توانید از خدمات سریع کلید سازی ما استفاده نمایید. افراد متخصص در این شرکت با تماس شما در هر زمان از شبانه روز می توانند در محل شما حضور پیدا کنند و مشکلتان را حل کنند. اگر نیاز به باز کردن قفل و یا ساختن انواع کلید برای درب های مختلف دارید، متخصصین این امر به سرعت کار خود را انجام خواهند داد. مهم نیست در کدام منطقه از تهران ساکن هستید خدمات کلید سازی تهران کلید در تمام مناطق خدمات رسانی خواهند نمود.

درب اتوماتیک نیاوران

درب اتوماتیک نیاوران ، کلید سازی ما آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز در زمینه ی فروش و پخش جک درب برقی و تعمیر درب اتوماتیک و هرگونه خدمات مرتبط با جک درب پارکینگی با قیمتی مناسب و توسط تیمی حرفه ای میباشد رزومه قوی و قیمت مناسب خدمات درب اتوماتیک نیاوران در زمینه تعمیر جک پارکینگی و یا فروش و پخش جک درب برقی انتخاب را برای شما مشتریان عزیز آسان میکند. با داشتن درب اتوماتیک دیگر به دست های خود زحمت ندهید درب های اتوماتیک از آنجایی که از اسمش معلوم است به صورت اتوماتیک کار میکند و دیگر نگران خسته کردن دست های خود نشوید و از همه جالب تر کلاس شغل شما را بالا می برد.

جک پارکینگ نیاوران

جک پارکینگ نیاوران ، جک پارکینگی یک سیستم مکانیکی یا هیدرولیکی می باشد که بر روی درب لولایی نصب می کنند تا بدون دخالت دست و با استفاده از یک ریموت امکان باز و بسته شدن درب فراهم شود. در توضیح ساده تر جک پارکینگی مکانیکی برای درب های سبک تر و تردد محدود تر استفاده می شود و جک هیدرولیکی برای تردد بالا و درب های سنگین در مواردی که درب لولایی بسیار ظریف است و در صورت استفاده از جک پارکینگی به زیبایی درب لطمه وارد می شود و … می توان از جک زیرسطحی استفاده کرد که به جک نامرئی هم معروف است. نصب این نوع جک پیچیده تر از جک پارکینگی می باشد و برای نصب آن نیاز به فونداسیون و زیرسازی می باشد برای درب های سبک، با تردد پایین و با عرض کم استفاده می شود (ساختمان های مسکونی با تعداد واحد پایین) وبه وسیله ی نیروی مکانیکی و چرخ دنده کار می کند . نوع عملکرد این جک، موتور کوچکی است که در داخل بازویی جک پارکینگی قرار دارد و قدرت خود را به گیربکس دستگاه منتقل می کند تا با افزودن توان ماردون جک پارکینگی را به حرکت در آورد و در آخر شفت بازویی با سرعت تنظیم شده به عقب و جلو حرکت کند. جک پارکینگی الکترومکانیکی از لحاظ امنیت به مانند سیستم های هیدرولیکی بسیار ایمن طراحی شده و در برابر فشار بیرونی بسیار مقاوم است و می توان با یک قفل برقی ساده و کار آمد نفوذ پذیری آن را غیر ممکن و به صفر رساند. خدمات کلیدسازی ما آماده ارائه هرگونه خدمات در این حوزه تخصصی می باشد.

شماره تماس ها : ۸۸۳۶۵۳۵۹۸۸۵۶۴۷۶۲۰۹۱۲۲۴۴۰۴۴۶۰۹۱۲۳۴۶۹۵۱۷