از آن جا که استفاده از درب های ضد سرقت در انواع اماکن افزایش یافته است در این مقاله می خواهیم ویژگی های مهم درب های ضد سرقت را بیان کنیم که این ویژگی ها سبب بالا رفتن امنیت این گونه درب ها و کارایی آن ها می شوند.

پیشنهاد می شود مقاله زیر را برای آشنایی بیشتر با درب های ضد سرقت مطالعه نمایید:

تاریخچه ی درب های ضد سرقت

ساختار اصلی درب ضد سرقت

درب های ضد سرقت با کیفیت در مرحله ی اول دارای استحکام بدنه ی بسیار خوبی هستند. بدنه ی درب های ضد سرقت با ساخت بدنه ی درب های معمولی متفاوت است و با قواعد دیگری ساخته می شود که هم سبب استحکام بیشتر بدنه می شود و هم زیبایی درب را حفظ می کند. در این نوع درب ها به جز استفاده از چوب در بدنه از مواد دیگری هم مانند فلزات استفاده می شود. در دو طرف درب های ضد سرقت از فلز ها و یا آلیای هایی از فلزاتی که دارای مقاومت بالایی هستند استفاده می شود. از آن جا که فلزات دارای مقاومت بالایی هستند بنا بر این درب در برابر شکسته شدن و آسیب دیدن مقاوم می شود و سارقان نمی توانند با شکستن درب به اماکن دست پیدا کنند. حتی جنس برخی از این آهن ها طوری است که مقاومت بالایی در برابر تراشیدگی دارند. بعد از تعبیه ی فلز در درون درب ضد سرقت حال برای روپوش درب از چوب استفاده خواهد شد. در برخی از موارد برای اینکه زیبایی درب بالا رود از ورقه هایی با جنس ام دی اف و یا رنگ های یو پی وی سی استفاده می کنند. این رنگ ها دارای مقاومت بالایی در برابر اشعه و تابش نور خورشید هستند و در چنین شرایطی خراب نمی شوند. بنابراین برای استفاده هایی که از درب های ضد سرقت در قسمت های خارجی منازل و ساختمان ها استفاده می شوند کاربرد دارند. وزن درب های ضد سرقت با توجه به میزان فلزی که در آن ها استفاده می شود متغییر می باشد و این گونه درب ها وزنی بسیار بیش تر از درب های معمولی دارند. علاوه بر استفاده از ففلز ها و پلی اوتان برخی درب ها ی ضد سرقت را با بتن پر می کنند. بتن دارای مقاومت و استحکام فوق العاده ای می باشد و می تواند درب را بسیار قدرتمند در برابر ضربات کند. اما هزینه ی درب هایی که به این روش ساخته می شوند بیش از سایر درب ها می باشد.

 

اجزای مهم در ریموتی کردن در

یکی از اجزای مهم در کلید سازی های برقی ریموت ها هستند. ریموت ها می توانند هم با استفاده از فرکانس عمل کنند و هم با استفاده از بلوتوث. فرکانس زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که فاصله ی ریموت از درب زیاد باشد و ریموت های بلوتوثی برای فاصله های کم و نیز سرعت عمل های بالا مورد استفاده می باشند.

نصب سانترال قفل برقی بسیار راحت و بدون نیاز به سیم کشی های پیچیده می باشد و هم چنین توانایی در باز کردن قفل های برقی بدون آژیر و نیز بدون صدا را دارد. طراحی مرکزی این قفل به گونه اس است که شما می توانید قفل درب را بدون ریموت و با استفاده از کلید های شخصی فرمان باز شدن زبانه ی قفل و یا بسته شدن آن را صادر کنید.

نتیجه گیری :

در ادامه آشنایی با ریموتی کردن در باید بگوییم که امروزه با توجه به گسترش استفاده از سیستم های امنیتی و قفل های متعدد برای بالا بردن امنیت منزل، دفتر کار، خودرو، گاوصندوق و … نیاز به کلید ساز ها هم افزایش یافته است. کلید سازی آنلاین تهران کلید یک مجموعه از کلید سازی های برتر استان تهران است که دارای پرسنل و کادر بسیار مجرب در این زمینه است ومی توانند در تمامی ساعات شبانه روز و در تمامی نقاط ارائه ی خدمات به مشتریان کنند. کلید سازی سیار همواره آماده ی ارائه ی خدمات به مشتریان می باشد.

نظری نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *